Matcher C1 7-manna (Gstad)
Antal: 29
Fr 2018-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | E-2 | 08:00 | Lira BK Gul - Luleå sk P 07-08 vit | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
13 | N-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK - Trångfors IF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
24 | F-1 | 09:40 | Sävast AIF - Lira BK Blå | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
35 | F-1 | 10:30 | Notvikens IK - Sunderby SK P08 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
46 | N-2 | 11:20 | MSSK2 - Rutvik SK F08 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
57 | F-2 | 12:10 | Gammelstads IF Grön - IFK Luleå 2 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
66 | F-1 | 13:00 | Lira BK Blå - Gammelstad IF P08 Vit | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
75 | N-1 | 13:50 | FC Norrsken - Bergnäsets AIK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
86 | F-1 | 14:40 | IFK Luleå 1 - RSK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
97 | F-2 | 15:30 | Bodens BK FF - BAIK Lag 1 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
108 | F-2 | 16:20 | IFK Luleå 2 - Lira BK Gul | Dolt | C1 7-manna (Gstad) |
Lö 2018-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
135 | F-2 | 08:00 | Gammelstads IF Grön - Bodens BK FF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
156 | M-1 | 08:50 | Santa Claus juniorit - Sävast AIF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
173 | F-1 | 09:40 | Brändöns IF - RSK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
190 | F-2 | 10:30 | Älvsby IF 2 - IFK Luleå 2 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
227 | F-1 | 12:10 | Lira BK Blå - Öjeby IF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
241 | F-1 | 13:00 | Sunderby SK P08 - Gammelstad IF P08 Vit | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
256 | F-2 | 13:50 | Bodens BK FF - Älvsby IF 2 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
273 | F-1 | 14:40 | Sävast AIF - Notvikens IK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
296 | N-1 | 15:30 | MSSK 1 - FC Santa Claus 08-09 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
311 | F-1 | 16:20 | IFK Luleå 1 - Älvsby IF 1 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) |
Sö 2018-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
357 | N-2 | 08:00 | Lira BK F08 - Rutvik SK F08 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
378 | F-1 | 08:50 | Gammelstad IF P08 Vit - Brändöns IF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
430 | E-1 | 09:40 | Öjeby IF - Bodens BK FF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
412 | N-2 | 10:30 | IFK Luleå Vit - MSSK2 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
429 | L | 11:20 | Lira BK Gul - Sunderby SK | 2-1 | C1 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
452 | M-2 | 12:10 | Lira Flickor 07 - Gammelstads IF F-07, Lag Vit | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
466 | L | 13:00 | GIF F06 - Sunderby SK | 0-0 | C1 7-manna (Gstad) | B-Plac. 3-4 | |
479 | F-1 | 13:50 | Brändöns IF - Lira BK Blå | Dolt | C1 7-manna (Gstad) |